ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Начальник Херсонського облводресурсів прийняв участь у 9 Міжнародному інвестиційному форумі "Таврійські горизонти"

03.10.2016

Начальник Херсонського облводресурсів Андрієнко І.О. 30 вересня поточного року прийняв участь у 9 Міжнародному інвестиційному форумі «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток», який проведено у м. Нова Каховка.
На 9 Міжнародний інвестиційний форум завітало більше 300 учасників, 15 делегацій іноземних держав.
У своєму виступі під час відкриття інвестиційного форуму «Таврійські горизонти» Перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода підкреслив, що завдяки спільній роботі влади та бізнесу, громадськості – Херсонщина займає лідируючі позиції: «На Херсонщині спостерігається позитивна динаміка, тому зараз область одна з найкращих за показниками економічного розвитку і поступилась місцем лише Києву».
Голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв привітав гостей та учасників Форуму. Також очільник області презентував Херсонщину: «Херсонська область – має великий інвестиційний потенціал у промисловій, аграрній та туристичній сферах. Вона має унікальне географічне розташування і багата природними дарами. Ми також маємо унікальні умови для впровадження енергоефективних екологічних технологій, вигідне транспортне сполучення та цікаві інвестиційні майданчики. Важливо, що це все об’єднує в собі не тільки певну бізнесову вигоду, а й великий соціальний та інфраструктурний потенціал розвитку». Учасникам Форуму представили відеоролик з промисловий, інвестиційний та природний потенціал області у відеоролику, який відкрив для них Херсонщину, як одну з найбільше інвестиційно привабливих областей України. Під час пленарної частини проведено презентацію потенціалу Херсонщини «Херсонщина – синергія перспектив» та розглядалися важливі теми розвитку області такі як:
- «Можливості створення потужного транспортного хабу України через розбудову транспортної логістики», спікер: Олексій Вадатурський – Герой  України, генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН»;
- «Херсонщина – територія енергоефективних технологій», спікер: Олександр Адамчик – в.о. заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації;
- «Розвиток сучасної готельно-курортної індустрії – драйвер туризму Херсонщини», спікер: Карл Стурен – почесний президент ТОВ «Морські ворота», Почесний консул Королівства Швеція в м.Каховка;
- «Індустріальні парки Херсонщини – точки економічного зростання регіону», спікери: Олександр Олійник – голова правління ТОВ НПП «Херсонський машинобудівний завод», Костянтин Криволап – директор компанії «Astarta Tanit».
Також під час Форуму на окремих платформах ділового спілкування проводилися наступні публічні дебати:
- Засідання рад туристичних міст та регіонів України;
- Панельна дискусія «Інвестиції в агробізнес»;
- Панельна дискусія «Промисловість, транспортна інфраструктура, енергоефективність та їх інвестиційна привабливість»;
- Круглий стіл: «Бізнес-клімат: від визначення проблем до конкретних кроків»;
- Панельна дискусія «Децентралізація: «Економічно спроможні громади Херсонщини – запорука розвитку регіону».
Науковцями Інституту зрошуваного землеробства НААН представлено науково-інноваційний проект: «Демонстраційно-випробувальний полігон нової поливної техніки й обладнання».
Під час форуму було підписано 12 меморандумів про співпрацю. Під час підписання домовленостей голова обласної державної адміністрації відмітив: «Завдяки злагодженій і системній роботі обласної влади з представниками вітчизняного та іноземного бізнесу в найближчий час  запланована реалізація цілого ряду нових проектів. Спільно ми зможемо покращити інфраструктуру Херсонщини, створити додаткові робочі місця та зробити життя людей відповідно європейським стандартам».