ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

В Горностаївському управлінні водного господарства підводять підсумки поливного сезону

29.09.2016

Погодні умови нинішнього поливного сезону стали серйозним випробуванням, як для аграріїв Горностаївського, Великолепетиського районів так і для управління водного господарства. Здавалось би, значні опади у весняно – літній сезон вносили свої корективи в плани водогосподарників. Так, поливний сезон розпочався на три тижні пізніше запланованого, але план з водоподачі на зрошення був перевиконаний.
Цьогорічного поливного сезону колективом Горностаївського МУВГ  подано 65 мільйонів кубометрів води;  полито 143,792 тисячі гектарополивів з кратністю 7,3 рази. Було укладено 56 договорів з водокористувачами на подачу води,  всі вони отримали життєдайну вологу на поля і як результат – високі врожаї сільгоспкультур. Облік поданої насосними станціями води проводився за допомогою встановлений сучасних приладів обліку. Водоподачу на зрошення здійснювали 19 насосних станцій.
33 мільйони кубометрів води подано Дубівською експлуатаційною дільницею (начальник дільниці Бардашевський В.В.);
30 мільйонів – Каїрською експлуатаційною дільницею (начальник дільниці Сазонова Т.М.), а лідером стала - Великолепетиська експлуатаційна дільниця (начальник дільниці Губа М.І.) – з перевиконанням плану на 134 відсотка.   
Поливний сезон ще продовжується, сподіваємось він триватиме до середини жовтня.
Швидко плине час. Не за горами наступний поливний сезон 2017 року. Для його успішного проведення колективом Горностаївського управління на непрацюючих насосних станціях готується проведення дефектовки насосно-силового обладнання, проводяться доглядові роботи на міжгосподарській мережі, роботи по догляду за каналами, проводяться роботи з підготовки до зимового періоду.
Праця водогосподарників не має сезонного відпочинку, майже весь рік ми працюємо на майбутні досягнення та успіхи.