ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Херсонське облводресурсів прийняло участь у акції "Чисті береги - чиста річка"

26.09.2016

Протягом вересня на Херсонщині з нагоди відзначення Дня малих річок та водойм триває  екологічна акція «Чисті береги – чиста річка!», під час проведення якої особлива увага громадськості приділяється заходам, направленим на упорядкування, очищення та збереження водних ресурсів.
Херсонське обласне управління водних ресурсів спільно з центром екологічної культури та виховання учнівської молоді «Дивосвіт» 23 вересня 2016 року провело спільну екологічну акцію «Чисті береги – чиста річка». Під час акції працівниками Херсонського облводресурсів спільно з вихованцями центру екологічної культури та виховання учнівської молоді «Дивосвіт» прибрано сміття на берегах грязьових озер, які знаходяться у лісовому массиві м. Олешки.Дані водойми  на території Олешківських пісків  являють собою унікальне природне утворення, що виникло в результаті бурхливих геологічних процесів льодовикового часу. Олешківські озера розташовані  у заглибленні піщаних арен та входять в межі  так званого «парадоксу солонуватих вод».

Велика увага була приділена просвітницькій та інформаційній роботі з школярами, молоддю.
Після підведення підсумків акції, облводресурсів проведено нагородження самих активних учасників.
Даний проект об'єднує школярів, молодь, батьків, громадськість та сприяє вихованню дбайливого ставлення населення до нашого багатства - водних ресурсів. Тож, давайте поважати нашу природу та її багатства.