ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Підготовка до зими йде "впевненим кроком"

20.09.2016

Приморським управлінням водного господарства активно проводяться роботи з підвищення енергоефективності адмінбудівель управління та експлуатаційних дільниць для забезпечення умов раціонального використання енергоносіїв в опалювальному сезоні 2016-2017 років.

Працівниками ЕД № 1 в с. Чулаківка проводиться поточний ремонт печі опалення адмінбудівлі з реконструкції ходів відводу диму та заміни металевих частин. Виконана заміна вікон та вхідних дверей на металопластикові.

На базі Приморського УВГ в м. Гола Пристань, вул. Московська, 2 у серпні 2016 року розпочаті роботи по заміні вікон та дверей, ведеться  реконструкція опалювальної системи адмінбудівлі. Силами працівників ЕД № 2 було виготовлено котел тривалого горіння, що має знизити витрату паливних матеріалів. Для рівномірного розподілення тепла між поверхами на радіаторні батареї були встановлені крани та пластикові труби .

Проведено ремонт огорожі при в’їзді в управління, а з кінця серпня силами працівників гаражу та Бехтерської експлуатаційної дільниці  № 2 проходить  виготовлення нових воріт.