ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Водні ресурси - це невичерпний природний матеріал життя

20.09.2016

Усім нам слід пам’ятати, що водні ресурси - це невичерпний природний матеріал життя, який треба берегти і відновлювати. Ось чому відновленню, збереженню, недопущенню забруднення і раціональному використанню водних ресурсів в Горностаївському управлінні водних ресурсів  приділяється особлива увага.

 Перш за все, це досягається за рахунок відтворення водних джерел та криниць, адже витік кожної річки, річечки чи струмка починається саме з природного джерела – зародка водної артерії.  

 Розуміючи важливість проведення таких заходів,  власними силами спеціалісти і робітники управління відродили та упорядкували криницю з питною водою у Верхньорогачицькому районі.  Відновлена криниця стала природним оберегом, адже кожна справа з відновлення джерел та криниць – це в кінцевому результаті – чиста питна водна, збережене здоров’я і, навіть життя.

Але справа  тільки  відновленням  криниці не закінчилась. Спеціалісти відділу водних ресурсів управління Л. Матецька, О. Бибик, В.Ляхович. В.Горстка постійно організовують екорейди з учнями місцевих шкіл та мешканцями сільських громад з упорядкування, очищення та благоустрою території навколо криниці, облаштування зручних куточків біля криниці, її огородження.

У сучасних умовах нестачі питної води, проблема збереження кожної криниці є досить актуальною та необхідною для життя людини.