ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

У Бериславському районі проходить екологічна акція "Чисті береги - чиста ріка"

16.09.2016

Протягом  вересня місяці на Бериславщині проходить  екологічна акція «Чисті береги – чиста річка» . Велика робота приділяється просвітницькій та інформаційній діяльності  серед учнівських колективів та мешканців м.Берислава.
Так за ініціативної групи  мешканців міста Берислава проховодяться прибирання та упорядочення  берегів річки Дніпро. Також проведено прибирання   одного  з пляжів  міста в районі  школи № 1 та Басанки (колишня пристань Берислава).
Гори сміття, розбитого скла, пляшки  біля води і на воді було прибрано  і вивезено. Слід зазначити , що з кожною  новою акцією до  прибирання приєднується все більше і більше небайдужих людей.
За ініціативи керівництва Бериславського міжрайонного управління водного господарства екорейд по прибиранню прибережної смуги р.Дніпро здійснили учні Червономаяцької  загальноосвітньої школи. Не було байдужих учнів, які очищали місце для купання. Самими активними стали учні 5 – го класу, які зібрали багато мішків пластикових пляшок, скла, сухих водоростей.
Тож давайте будемо завжди дбати про чисті береги, а річка нам віддячить чистою водою.
Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!» — стверджує народна мудрість. Отже, давайте поважати воду, затишну вроду природи і працю один одного, і тоді чистими будуть і наші річки, і наші душі.