ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Працівники Горностаївського МУВГ долучились до екологічної акції "Чисті береги - чиста річка!"

13.09.2016

У вересні на Херсонщині щорічно проходить екологічна акція «Чисті береги – чиста річка!». Долучились до акції і працівники Горностаївського управління. Спеціалістами відділу водних ресурсів управління велика увага приділяється просвітницькій та інформаційній роботі з учнівськими колективами. В усіх загальноосвітніх навчальних закладах Горностаївського, Великолепетиського районів проводяться лекторії та тематичні уроки «Охорона водних ресурсів», «Вода – цариця природи», уроки-конференції «Що може зробити кожен з нас для збереження води?», конкурси малюнків і плакатів.
З метою інформування мешканців населених пунктів проведено анкетування, випущено та розповсюджено серед населення екологічні листівки, бюлетені. Екорейди по прибиранню прибережної смуги Каховського водосховища, Сірогозького магістрального каналу здійснюють колективи Горностаївської шкіл № 1 та № 2, Славненській, Дубівській загальноосвітніх шкіл, Заводівського навчально-виробничого комбінату, Великолепетиської загальноосвітньої школи.    
«Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!» — стверджує народна мудрість. Отже, давайте поважати воду, затишну вроду природи і працю один одного, і тоді чистими будуть і наші річки, і наші душі.