ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Горностаївське міжрайонне управління водного господарства продовжує подачу води на зрошення сільськогосподарських культур

02.08.2016

Горностаївське міжрайонне управління водного господарства продовжує подачу води на зрошення сільськогосподарських культур  

Аграрії щороку переконуються – на Херсонщині зрошення не минути. Це підтвердив і нинішній рік. Здавалось би опади в цьому році були інтенсивними, але сільгосптоваровиробники знають – кілька тижнів спеки і волога зменшується миттєво. Тому заявки від водокористувачів надходять цілодобово, а виконання заявок – головне завдання працівників управління.

Без затримки одержують життєдайну вологу на поля сільсппідприємства: ПрАТ «Фрідом Фарм Інтернешнл», ТОВ ТД «Горностаївський райагрохім», ТОВ ТД «Таврійська перспектива», ПП «Агротехнології», ФГ «Катюша», ФГ«Таїсія» та інші.

Каїрська, Дубівська, Великолепетиська експлуатаційні дільниці вже подали майже 35 млн.м3 води на зрошення. Лідер – Великолепетиська дільниця ( начальник дільниці Губа М.І.), які вже виконали 81% від річного плану.

На жаль, фахівцям на дільницях важко працювати: вони змушені постійно чистити Сірогозький магістральний канал від водоростів, що створює нові проблеми.

Але незважаючи на ці проблеми, працівники управління: машиністи насосних установок, оглядачі ГТО, електромонтери, гідротехніки – всі виконують свою головну задачу – виконати планові завдання та допомогти сільгоспвиробникам отримати кращі врожаї.