ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

У Херсонському облводресурсів проведено зустріч з громадськістю

01.08.2016

29 липня 2016 року Херсонським обласним управлінням водних ресурсів проведено зустріч з громадськістю та спільно з громадськістю розглянуто питання про підвищення ефективності використання зрошуваних земель Херсонської області.

На даному засіданні прийняли участь: Вожегова Раїса Анатоліївна - директор Інституту зрошуваного землеробства південного регіону Національної академії аграрних наук України, доктор сільськогосподарських наук; Корнбергер Володимир Глебович – заступник директора ДПДГ «Інститут рису НААНУ»; Ідаятов Володимир Аршидинович - голова Херсонської обласної організації Всеукраїнської екологічної ліги; Слесаренко Олег В’ячеславович – представник ПрАТ «Фрідом Фарм Інтернешнл»; фахівці облводресурсів.

Відкрила захід в.о. заступника начальника Херсонського облводресурсів Наталія Олександрівна Полієнко. Наталія Олександрівна наголосила, що консультації з громадськістю проводяться з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність управління, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності організації.

Під час зустрічі розглядалися питання про стан справ у поточному році з використання зрошуваних земель, питання, які потребують вирішення та їх шляхи вирішення. Громадськістю піднімалися питання: про ситуацію що склалася по зрошенню земель в розрізі районів, чи досягнуто обсяги подачи води с/г виробникам показників за аналогічний період минулого року, про забезпечення кадрами що займаються впровадженням методики, яка перспектива кадрового забезпечення працівниками галузі меліорації в зв’язку з розширенням площ використання зрошуваних земель.

Слід зазначити, що проведення таких консультацій сприяє налагодженню системного діалогу з громадськістю, підвищенню якості підготовки рішень з важливих питань у сфері меліорації земель.