ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Правильна організація проведення планово-попереджуваних ремонтів - запорука безаварійної роботи насосних станцій

22.07.2016

Друга половина червня та липень виявилися напруженими для роботи насосних станцій. Через відсутність опадів, водокористувачі  перейшли на цілодобовий полив. На більшості насосних станцій  задіяні в роботі всі наявні насосні агрегати. Не дивлячись на інтенсивний полив сільськогосподарських культур, ремонтні бригади дільниць Генічеського УВГ виконують планово-попереджувальні ремонти енергетичного і силового обладнання на насосних станціях, згідно заздалегідь складеного і затвердженого графіку, що передбачає відключення насосних станцій 1 раз на місяць. В цей день виїжджає ремонтна бригада на насосні станції, виписується наряд-допуск  на безпечне виконання робіт  в електроустановках. Бригада  спільно з черговими машиністами виконує ремонтні роботи на обладнанні згідно затвердженого переліку робіт, які виконуються при планово-попереджувальних ремонтах на трансформаторних підстанціях, в розподільчих пристроях, машинному залі. Після закінчення робіт складається акт виконаних робіт, підписаний керівником робіт.
За рахунок збільшення складу ремонтних бригад та інтенсивності праці при проведенні планових ремонтів, скорочується час простою насосної станції.
Як правило ремонтні роботи проводяться в години пік, при відключенні насосних агрегатів. Такі ремонти - запорука безаварійної роботи насосних станцій.