ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Вітаємо з 60-річчям Булаєвську Наталію Андріївну

14.06.2016

Сьогодні, 14 червня 2016 року, відзначає свій 60-річний ювілей Булаєвська Наталія Андріївна - начальник відділу експлуатації меліоративних систем Цюрупинського міжрайонного управління водного господарства.
За 12 років роботи в Цюрупинському міжрайонному управлінні водного господарства Наталія Андріївна проявила себе як досвідчений спеціаліст, який володіє ефективними методами організації та ремонту водогосподарських систем, запроваджує багаторічний інженерний досвід, виявляє обізнаність у сучасних проблемах водного господарства. Має яскраво виражені лідерські якості завдяки чому вже багато років є головою профспілкового комітету управління. Постійно надає допомогу колегам у вирішенні різноманітних питань, вміє знаходити нестандартні підходи.
За сумлінну працю, високий професіоналізм та організаторські здібності у роботі Булаєвська Н.А. неодноразово нагороджувалась грамотами та подяками Цюрупинського МУВГ, грамотою управління агропромислового розвитку Цюрупинської райдержадміністрації.
Колектив Херсонського облводресурсів та Цюрупинського МУВГ щиро вітає Наталію Андріївну з ювілеєм і бажає їй міцного здоров’я, родинного затишку, невичерпної енергії та довгого і щасливого життя!