ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Шановні працівники водогосподарської галузі!

02.06.2016

Прийміть найщиріші вітання з нагоди спільного для всіх водогосподарників професійного свята – Дня працівників водного господарства!
Щороку ми відзначаємо цей день, який є доказом того, що робота працівників водогосподарсько-меліоративного комплексу є необхідною та вагомою, а наші досягнення не залишаються поза увагою українського народу.
На вашій невтомній праці базується національна безпека держави, а водогосподарсько-меліоративний комплекс є одним із найпотужніших у світі. Стабільна робота водогосподарської галузі формує передумови сталому розвитку економіки нашої держави.
Непрості економічні та складні минулорічні природні умови, які змусили відчути кожного громадянина значимість водних ресурсів, і для працівників водогосподарського комплексу також стали неабияким випробуванням. Однак, ви з гідністю справились з управлінням водними ресурсами в умовах минулорічної малої водності.
Сьогодні Урядом України впроваджуються цілеспрямовані заходи на модернізацію та оптимізацію усіх галузей нашої економіки. І галузь водного господарства не залишається осторонь сучасного процесу реформування, ефективно впроваджуючи нові принципи господарювання. Це стосується і питань відновлення зрошення у південних областях нашої держави, яке надзвичайно актуальне та привертає до себе увагу не лише провідних українських спеціалістів, а й представників міжнародної спільноти. Тому перед водогосподарниками стоїть надзвичайно важливе і відповідальне завдання впроваджувати і поширювати найкращі практики відновлення та розвитку зрошення на теренах нашої держави.
Переконана, що ваш високий професіоналізм та сумлінна праця, помножені на досвід і знання, а також моральна відповідальність перед суспільством сприятимуть раціональному природокористуванню та сталому розвитку України.
Дякую всім вам за вашу повсякденну роботу і бажаю і надалі берегти кращі традиції водогосподарської галузі, віддано і сумлінно служити обраній справі.
Зичу вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, успіхів у відповідальній справі щодо збереження та оздоровлення навколишнього природного середовища!

З повагою виконувач обов’язків Голови Держводагентства Ірина Овчаренко