ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у конкурсі "Міжнародний День Дніпра"

25.05.2016

Дніпро – головна водна артерія України, значення якої в становленні та розвитку української нації, суспільного виробництва і для природного середовища країни не можна переоцінити. Системний аналіз сучасного екологічного стану басейну Дніпра та організація управління охороною і використанням водних ресурсів свідчить, що розв’язання проблем екологічного оздоровлення басейну Дніпра та поліпшення якості питної води в сучасних умовах вимагає концентрації значних сил і ресурсів багатьох галузей господарства басейну Дніпра, мобілізації місцевих ресурсів та ініціатив, посилення ролі громадськості та міжнародної спільності.

3 метою розширення в суспільствi практичної природоохоронної діяльності, спрямованої на екологiчне оздоровлення басейну Днiпра та охорону щорiчно в першу суботу липня в Україні вiдзначається День Дніпра. Метою конкурсу «Мiжнародний день Днiпра є підвищення рiвня громадської свідомостi i вiдповідальностi щодо охорони навколишнього природного середовища, зокрема водник ресурсів в басейнi Дніпра, залученню усiх верств громадянського суспiльства до практичної діяльностi, спрямованої на екологічне оздоровлення у басейнi Днiпра, поліпшення стану водник джерел, річок та водойм. Пiдвищити екологiчну i правову обізнаність населення, сприяти розвитку громадських ініціатив, всіляко сприяти формуванню у свідомостi людей пошани, величi i значення Днiпра в екологiчному, соцiальному i духовному відрядженню українцiв.

Учасниками Конкурсу вважаються місцеві державні адмiнiстрації, сільськi, селищні та мiські ради, ко-лективнi та iндивiдуальні землевласники i водокористувачі, установи, підприємства усіх форм власності, загальноосвітнi, професійно-технiчнi, позашкільнi та вищі навчальнi заклади, засоби масової iнформації, громадські оргаиiзації, представники приватного бізнесу, окремі громадяни, які надiслали до конкурсної обласної комісії відповідно оформлені матеріали з підсумками проведеної роботи за напрямками визначеними умовами конкурсу.

Херсонське обласне управління водних ресурсів запрошує всіх бажаючих взяти участь у конкурсi. Для участі у конкурсі необхiдно ознайомитись з Положенням про конкурс та заповнити анкету учасника конкурсу.

Для організацiї проведення заходу створено обласну конкурсну комiсiю. Учасники конкурсу у встановленi термiни подають заповнену Анкету учасника. Відповідно до напрямків (номiнацій) конкурсна комiсiя визначає переможцiв.