ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Водогосподарники області відзначали Міжнародний день біорізноманіття

23.05.2016

22 травня, світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття,  проголошений Генеральною Асамблеєю Організацій Об’єднаних Націй у 2000 році на честь прийняття 22 травня 1992 року Конвенції про біорізноманіття. 
Тема цьогорічного Міжнародного дня біорізноманіття – «Актуалізація принципів збереження біорізноманіття; підтримання людей та їхнього благополуччя». Головне його завдання – привернути увагу до питань збереження біорізноманіття як основи підтримки життя і засобів для  існування людей.
Біологічне різноманіття є основою для життя та основних послуг, що надаються екосистемами.  Біорізноманіття підтримує добробут людей та сталий розвиток у всіх сферах діяльності, у тому числі в галузях економіки, таких як сільське та лісове господарство, рибальство, туризм та інших. Зупинивши втрати біорізноманіття, ми інвестуємо в людей, в їхнє життя та благополуччя.

З метою відзначення цьогорічного Міжнародного дня біорізноманіття, в облводресурсів та підвідомчих йому організаціях були проведені заходи, які присвячені підвищенню інформованості населення, а особливо дітей та студентської молоді, стосовно цивілізованого суспільства, гармонії з природою.

Прийнято участь в міській науково-практичній конференції «Гармонія з природою – це гармонія з собою» для юннатів і школярів м. Каховка. Учасники презентували екологічні проекти, присвячені збереженню біорізноманіття, як основи підтримки життя і засобів для існування людей. Юні захисники  природи рідного краю звернули увагу,що кожен біологічний вид є невід'ємною частиною екосистеми Землі і зникнення хочаб одного з них призводить до незворотніх процесів у природі.

В школах, дитячих дошкільних закладах, училищах були проведені тематичні уроки, лінійки, «круглі столи», лекції про збереження навколишнього середовища, гуманного ставлення до тварин, раціонального використання природних багатств. Також організовані виставки публікацій та малюнків, перегляд відеороликів та презентацій, поширення агітаційної інформації.