ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

У 40 років «все тільки починається»…

18.05.2016

У вівторок, 17 травня 2016 року, Новотроїцьке управління водного господарства відзначало свій ювілей: 40 років тому, весною 1976-го, на підставі наказу Херсонського облводгоспу та згідно з наказом Мінмеліоводгоспу УРСР офіційно було створене Новотроїцьке управління зрошувальних систем. Підприємство пройшло довгий і успішний шлях становлення. Сьогодні воно – одне із кращих не тільки в області, а й в Україні.
У актовій залі, прикрашеній весняними квітами, жовтими й блакитними повітряними кульками та стрічками, зібралися запрошені гості й працівники управління – нарядні, усміхнені, з гарним настроєм, як і належить ювілярам.
Спочатку всі разом переглянули слайди, що відображали і минуле, й сьогодення, згадали, як все починалося. На момент створення управління в районі було всього 19,7 тис. га зрошуваних земель; на полях працювали 19 дощувальних машин «Фрегат», воду подавали лише дві насосні станції. З техніки були дві автомашини, два трактори, а колектив складався із 8 працівників. Фахівці «з азів» опановували нову в районі спеціальність. Доки телефонний зв’язок не налагодили, їм доводилося за потрібною інформацією про роботу ходити на насосні пішки, самотужки добиратися до віддалених дільниць…


Про це пам’ятають ті, хто пропрацював в управлінні від самого початку: Любов Мельник, Наталя Івіна, Світлана Ситницька, Анатолій Іванченко. До речі, вони й сьогодні трудяться тут. Пам’ятними медалями та грамотами їх нагородив керівник підприємства Сергій Кравчук: Він також вручив 31 почесну грамоту співробітникам, котрі працюють у зрошенні вже понад 30 років. Не обійшли увагою і ветеранів праці: 30 грамот отримали ті, хто трудився понад 20 років, а тепер перебуває на заслуженому відпочинку. Нагородження супроводжувалося гарячими оплесками, врученням квітів та щирими побажаннями добра і здоров’я. Найбільше відзнак отримав керівник підприємства – і від обласного управління водних ресурсів, і від районної ради та райдержадміністрації Сергій Васильович  зазначив, що це – заслуга всього дружного та працьовитого колективу.
Дуже гарно привітали ювілярів і почесні гості. Виконуюча обов’язки заступника начальника облводресурсів Наталя Полієнко почесною грамотою відзначила увесь колектив управління як кращий в області.
Голова районної ради Юрій Коцегубов, поздоровляючи ювілярів, сказав: «Якби серед підприємств району проводився конкурс за номінаціями, то Новотроїцьке управління зрошувальних систем визнали б кращим за бездоганний благоустрій, за створені комфортні умови праці, за те, що тут один із найчисленніших і найдружніших трудових колективів, де сьогодні працюють понад 500 людей, а у відділі кадрів черга на працевлаштування». Він побажав зрошенцям подальшого процвітання, довголіття, миру, яскравих веселок над поливними полями.
Добрі слова на адресу працівників управління сказав і перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Кондратенко. Він вручив почесні грамоти керівнику управління та начальнику Новотроїцької дільниці Анатолію Кузьменку. Від імені ветеранів виступила Валентина Брит, від «старожилів» підприємства – Любов Мельник.
Свято прикрасили й веселі пісні у виконані наших аматорів сцени: Катерини Ламмерт, Мустафи Аширова, Тетяни Новікової, Олексія Салова, Олександра Фомінського, а також виступ хореографічного ансамблю «Сюрприз» (керівник Ірина Варава).
Справжній сюрприз колегам підготували очільники Громівської та Чкалівської експлуатаційних дільниць – Микола Ратушняк і Микола Бєлокобила, котрі внесли до залу величезний ювілей торт.
Довго не змовкали оплески та щирі вітання. Свято вдалося на славу!