ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Про хід акції із відзначення Дня охорони праці в Україні у 2016 році

11.05.2016

Підвідомчими облводресурсів організаціями до Дня праці створені організаційні комітети, оновлені куточки з охорони праці (ОП), організовані огляди-конкурси з питань ОП, по результатам яких визначені та нагороджені грамотами переможці, розроблені заходи щодо створення безпечних, здорових умов праці, попередження випадків виробничого травматизму і пройшли під девізом: «Стрес на робочому місці: колективний виклик».
Також у Чаплинському, Горностаївському, Скадовському, Каховському, Цюрупинському, Іванівському, Новотроїцькому управліннях сім’ям загиблих на виробництві надано матеріальна допомога та допомога у вирішенні побутових проблем.
У Скадовському УВГ був проведено семінар під гаслом: «Стрес на робочому місці: колективний виклик» на якому були присутні працівники управління та керівники приватних сільгоспвиробників. Організовано та проведено спортивні змагання по футболу та волейболу між дільницями і підрозділами.
Працівниками  Генічеського та  Горностаївського УВГ організовано та проведено конкурс малюнків серед школярів та дітей робітників управління, по результатам якого визначено та нагороджено переможців.
В Новотроїцькому УВГ з нагоди Дня охорони праці в Україні страховим експертом відділення ВД ФСНВ в Новотроїцькому районі було проведено семінар-нараду з працівниками управління.