ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Вітаємо Бериславське МУВГ з 36 річницею створення управління

28.04.2016

28 квітня 2016 року Бериславське міжрайонне управління  водного господарства відзначило свою 36 річницю від дня створення управління
Дата урочиста, святкова і в той же час дуже відповідальна. Це хвилююча пора підведення підсумків роботи за пройдений, інколи навіть тернистий, шлях у розбудові, розвитку і сталого функціонування водогосподарської галузі.
Бериславське міжрайонне управління водного господарства обслуговує чотири райони Херсонської області (загальною площею - 21573 га): Бериславський (площа зрошуваних земель - 14380 га ), Нововоронцовський (5845 га), Високопільський (143 га), Великоолександрівський (1205 га).
На балансі управління нараховується 17 насосних станцій (з них 3 дренажні) та 6 державних зрошувальних систем.
На сьогоднішній день і налічується близько 14,4 тис.га зрошуваних земель.
За останні роки в районі відновлено зрошуваних земель більше 2,3 тис.га, придбано близько 25 одиниць дощувальної техніки, також впроваджуються нові технології поливу сільськогосподарських культур. Насамперед це стосується поширення краплиною зрошення. З кожним роком збільшуються площі поливу краплинним зрошенням і розширюється перелік культур до яких застосовується цей спосіб поливу.
На сьогодні під краплинним зрошенням вирощують не тільки сади, виноградники та овочі, а й зернові культури ( кукурудза ).
Серед значних здобутків управління у 2013 році на теренах Бериславщини відновили дві зрошувальні системи: «Калініносільську ЗС» і «Софіївську ЗС». Усі вони більше 10 років не бачили води. І на сьогоднішній день відбувається відновлення зрошувальних площ.
Будемо сподіватись, що збережені, відновлені та побудовані сьогодні в Бериславському районі зрошувальні системи в майбутньому стануть запорукою розвитку і успіху.