ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Працівники Херсонського облводресурсів прийняли участь у Всесвітній соціально-екологічній акції «Зробимо Україну чистою разом!»

23.04.2016

23 квітня 2016 року працівники Херсонського облводерсурсів прийняли участь у Всесвітній соціально-екологічній акції «Зробимо Україну чистою разом!».

Організатором акції є громадська організація "Let's do it, Ukraine" - учасник міжнародного руху  "Let's Do It! World!", яка з метою поліпшення екологічної ситуації  України, розвитку Всеукраїнського волонтерського руху, спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору щороку проводить такі ініціативи.

В рамках акції проведено прибирання території гідропарку, що вже давно є одним із найулюбленіших місць для відпочинку херсонців, надали йому естетичного вигляду після зимових негод.

Мета акції - привернути увагу та змінити ставлення громадян і жителів України до життєвого простору (довкілля), зокрема прищепити в суспільній свідомості потребу підтримувати чистоту та піклуватися про навколишнє середовище.

Ми віримо, що прибравши сміття на природі принаймні один раз, людина стає більш відповідальною у питаннях поводження з відходами і спонукатиме до цього інших. Акція дозволяє об'єднати в дії велику кількість жителів по всій Україні.