ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Здійснено 58-й пуск води через Головну споруду Північно-Кримського каналу

25.03.2016

25 березня 2016 року згідно з планом діяльності Державного агентства водних ресурсів України здійснено 58-й пуск води через Головну споруду Північно-Кримського каналу з метою наповнення дніпровською водою зрошувальних систем у південних районах Херсонської області, що дасть можливість сільгосптоваровиробникам Херсонщини своєчасно розпочати весняно-польові роботи на площі понад 50 тисяч гектарів.

У заходах у зв’язку з пуском Північно-Кримського каналу взяли участь фахівці центрального апарату Держводагентства та Управління Північно-Кримського каналу, а також керівники Херсонського облводресурсів та підвідомчих організацій.
 
Також під головуванням начальника упрексплуатації Держводагентства Вячеслава Розгона проведено виробничу нараду за участю фахівців Агентства та керівників водогосподарських організацій, що відбулася на базі Управління Головного Каховського магістрального каналу у м. Каховка.
Під час наради обговорювалися питання про перспективи та механізм впровадження договорів енергосервісу у водогосподарських організаціях Держводагентства; розглядалися зміни до Правил користування електроенергією у частині здійснення авансових платежів; визначалися юридичні і технічні аспекти можливості переходу на електропостачання від постачальників за нерегульованим тарифом.