ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

В.о. начальника Херсонського облводресурсів прийняв участь у засіданні робочої групи з вирішення проблемних питань щодо ефективного використання зрошуваних земель та меліоративних систем області

23.03.2016

23 березня 2016 року о 09.00 відбулося засідання робочої групи з вирішення проблемних питань щодо ефективного використання зрошуваних земель та меліоративних систем області.

На засіданні було обговорено питання щодо калькуляції на послуги, пов’язані з подачею води юридичним і фізичним особам з меліоративних систем і водних об’єктів на полив зрошуваних земель у 2016 році, які були надані підвідомчими Херсонського облводресурсів організаціями, управлінь Головного Каховського магістрального каналу та Північно-Кримського каналу.

Відкрив та провів засідання заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Шепелєв.

Під час засідання робочої групи в.о.начальника Херсонського облводресурсів Ігор Андрієнко у своєму виступі поінформував присутніх у залі щодо вартості послуг з подачі води на полив, про кількість заключених у 2015 році договорів, здійснення обліку води та електроенергії і надав відповіді на запитання.