ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

В Держводагентстві відбулося засідання Міжвідомчої комісії з питань промивки русла та екологічного оздоровлення р. Інгулець, поліпшення якості води у Карачунівському водосховищі і на водозаборі Інгулецької зрошувальної системи у 2016 році

16.03.2016

16 березня 2016 року у Держводагентстві під головуванням виконувача обов’язків Голови Агентства Ірини Овчаренко відбулося засідання Міжвідомчої комісії з питань промивки русла та екологічного оздоровлення р. Інгулець, поліпшення якості води у Карачунівському водосховищі і на водозаборі Інгулецької зрошувальної системи у 2016 році.

Під час засідання розглядалися питання щодо аналізу виконання регламенту промивки русла р. Інгулець та її екологічного оздоровлення; поточної гідрометеорологічної обстановки у басейні р. Інгулець та якісного стану води у Карачунівському водосховищі; пропозиції до проекту регламенту промивки русла р. Інгулець із урахуванням гідрологічної ситуації у 2016 році; про заходи з оздоровлення басейну р. Інгулець та початок поливного сезону; стан підготовки до роботи каналу Дніпро-Інгулець у 2016 році; проект регламенту промивки русла р. Інгулець та ін. Начальник Херсонськогго облводресурсів Ігор  Андрієнко прийняв участь у засіданні Міжвідомчої комісії.