ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

22 березня в світі відзначається Всесвітній день водних ресурсів, він же - Всесвітній день води

22.03.2016

Цей день відзначається з 1993 року за рішенням Генеральної Ассамблеї ООН. 

Цьогорічна тематика Всесвітнього дня води проходить під гаслом «Вода та робота», що фокусується на тому, як достатня кількість і якість води може змінити життя і умови праці, і навіть трансформувати суспільство і економіку.

З нагоди Всесвітнього дня води до Херсонського обласного управління водних ресурсів 21 березня поточного року, завітала делегація школярів із підшефного Херсонського загальноосвітнього НВК № 48 з класу для дітей з особливими потребами.

Учні принесли найкращі плакати та малюнки, які підготували до Всесвітнього Дня води. Тема робіт співзвучна з темою Дня води 2016 року, а саме «Вода та робота».

Спеціалісти відділу водних об’єктів та ТЕБ облводресурсів разом з гостями оформили з подарованих малюнків виставку, а також влаштували для них невелику презентацію.

Херсонська область розташована південній частині України в Причорноморської низовині, степовій зоні, на нижній течії р. Дніпро. Омивається Чорним і Азовським морями, а також Сивашем (Гнилим морем) та Каховським водосховищем. Водні об’єкти займають 430,539 тис. га.

По території Херсонської області протікають - велика річка Дніпро – 200 км, - середня річка Інгулець – 180 км та 24 малі річки загальною довжиною – 373,7 км.

Чиста вода на нашій планеті в цілому і в Україні, зокрема, є однією з найбільш цінних природних речовин. Серед екологічних проблем, з якими зараз зіткнулася Україна, особливо гостро стоїть питання забезпечення населення питною водою. Спеціалістами проводиться роз’яснювальна робота серед водокористувачів району по економії водних ресурсів, природоохоронним заходам і додержанням вимог Водного кодексу України, підвищення екологічної свідомості. 

З 2007 по 2016 роки відновлено та упорядковано 71 природне джерело та криниця!

Життя і господарська діяльність людини тісно пов’язана з використанням прісної води, яка необхідна в побуті, в промисловості і сільському господарстві.

Проблема чистої води – це загальна проблема. Тому і вирішувати її треба разом.

Збережімо воду чистою! Адже зберігати воду чистою – означає зберігати здоров’я, життя та красу довкілля.