ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

В Херсонській обласній державній адміністрації проведено засідання робочої групи з вирішення проблемних питань щодо ефективного використання зрошуваних земель та меліоративних систем Херсонської області

18.03.2016

18 березня 2016 року в залі засідань Херсонської обласної державної адміністрації пройшло засідання робочої групи з вирішення проблемних питань щодо ефективного використання зрошуваних земель та меліоративних систем Херсонської області. 

Відкривав та вів засідання заступник голови обласної державної адміністрації І.О.Шепелєв. Участь в засіданні прийняли члени робочої групи, керівники обласної ради та облдержадміністрації, депутати Херсонської обласної ради, керівники підвідомчих Херсонського обласного управління водних ресурсів організацій, голови районних асоціацій фермерів та землевласників, представники громадськості. 

Під час засідання розглянуті такі важливі для отраслі питання як: калькуляції на послуги, пов’язані з подачею води юридичним і фізичним особам з меліоративних систем і водних об’єктів на полив зрошуваних земель у 2015-16 роках.