ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

ВІТАЄМО З 50-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ АНТОЩУК ТЕТЯНУ ОЛЕКСІЇВНУ!

08.02.2016

Ось уже 28 років працює у Генічеському  управлінні водного господарства Антощук Тетяна Олексіївна - провідний бухгалтер. Свою трудову діяльність в  управлінні  вона розпочала зразу після закінчення Херсонського сільськогосподарського інституту ім. О.Д.Цюрупи у 1988 році бухгалтером.

Тетяна Олексіївна зарекомендувала себе грамотним, досвідченим, відповідальним  фахівцем, який сумлінно  виконує свої службові обов’язки.   Крім того вона постійно розвивається -  адже оновлення законодавства відбувається дуже часто, і щоб бути в курсі важливих змін, потрібно багато читати професійної літератури і  постійно підвищувати кваліфікацію.

Крім  того Тетяна Олексіївна  любляча мама, мила і  завжди усміхнена жінка, яка заряджає своєю блискавичною енергією всіх навкруги.

Колектив Генічеського УВГ бажає  Тетяні Олексіївні  професійних успіхів і великого людського щастя. Завжди бути такою ж чарівною і веселою,уважною і чуйною. Нехай не підводить здоров'я, нехай сім'я дарує радість і турботу, а успіх і удача будуть Вашими нерозлучними супутниками.

Зі святом Вас !