ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

У Генічеському управлінні водного господарства проведено семінар-нараду

28.01.2016

Семінар-нараду з питань охорони праці проведено  27 січня 2016 року у Генічеському УВГ за участю головного страхового експерта відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків у Генічеському районі Щербини І.В. та головного державного інспектора відділу нагляду  в промисловості управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки управління держ.праці у Херсонській області Глєбова Г.В.

Для участі у нараді були запрошені відповідальні особи з охорони праці, керівники структурних підрозділів та представники профспілкового комітету.

На семінарі було висвітлено основні питання щодо дотримання вимог трудового законодавства, охорони праці та соціального захисту працюючих Щербина І.В. ознайомила присутніх з новаціями у сфері соціального страхування та праці відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» та проаналізувала стан охорони праці на різних підприємствах Генічеського району.Також Ірина Василівна  акцентувала увагу на питаннях профілактики виробничого травматизму, проінформувала про обов'язки Фонду перед потерпілими на виробництві та членами їх сімей.

Головний державний інспектор відділу нагляду в промисловості управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Глєбов Г.В. висвітлив питання щодо забезпечення належного виконання робіт та експлуатації об'єктів з підвищеною небезпекою.