ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

У Каховському міжрайонному управлінні водного господарства триває ремонтний період

27.01.2016

З 01 жовтня 2015 року у Каховському МУВГ розпочався ремонтний період, який продовжиться до 01 квітня 2016 року. За цей час всі об’єкти зрошувальної системи управління необхідно підготувати до поливного сезону 2016 року в повному обсязі, а саме: міжгосподарські зрошувальні канали – перегороджуючі споруди – насосні станції зрошення, а потім – внутрішньогосподарська зрошувальна мережа – зрошуване поле. Для цього розроблений та прийнятий до виконання комплекс заходів щодо підготовки зрошувальних систем обслуговуючих районів.

Перед початком ремонту законсервовані всі об’єкти меліоративного фонду управління.

Для своєчасної підготовки зрошувального комплексу районів в цілому управління тісно співпрацює з водокористувачами і сільськими та районними радами.

На сьогоднішній день Каховським МУВГ вже підготовлено міжгосподарську систему в цілому на 64 відсотки від завдання, внутрішньогосподарських меліоративних систем Каховського району і Новокаховського МВК – на 60% і 62% відповідно силами балансоутримувачів та водокористувачів.

Вже очищено від наносів 40 км міжгосподарських каналів, відремонтовано 95 одиниць насосно-силового обладнання, комплексно підготовлено 21 насосну станцію, вкладено 8,7 кубічних метрів бетонної суміші при відновленні міжплитних швів та заплечиків облицювальної поверхні каналів. Тривають роботи по ремонту фільтрів і сміттєутримуючих решіток в умовах майстерень.

В січні місяці в зв’язку з несприятливими погодними умовами ремонтні роботи тимчасово призупинені.

В подальшому, при встановлені сприятливої погоди, будуть направлені всі необхідні трудові і матеріальні ресурси для своєчасного завершення ремонтного періоду.