ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Працівники Горностаївського МУВГ постійно впроваджують раціоналізаторські пропозиції

14.01.2016

Раціоналізаторська діяльність — це найбільш поширений вид технічної творчості,  доступний практично кожному працівникові. Своїм масовим застосуванням раціоналізаторські пропозиції  здатні давати значний економічний ефект.  Саме тому, раціоналізаторство як форма технічної творчості в Горностаївському  міжрайонному управлінні водного господарства всіляко заохочується та стимулюється. 

Працівники Горностаївського МУВГ вже звикли до раціоналізаторської діяльності, оскільки вона приносить користь управлінню, де працює раціоналізатор, і самому раціоналвід своєї суспільно корисної діяльності.  

Завідувач ремонтно-механічною майстернею Рудя Володимир, слюсар – ремонтник Мельнещук Геннадій, токар Біда Борис, автослюсар Олексенко Юрій, газозварник Корнеєв Володимир – це творчі особистості Горностаївського МУВГ  для яких раціоналізаторська діяльність є життєвою потребою.

Кожного року від їх творчої групи надходить 2-3 раціоналізаторські пропозиції, які втілюються у виробництво, приносять економічний ефект підприємству та значно полегшують працю колег.

В свою чергу адміністрація управління та профспілковий комітет стимулюють діяльність творчої групи заохочувальними преміями та подяками.