ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

У Чаплинському УВГ проведено семінар

16.12.2015

16 грудня 2015 року в актовій залі  Чаплинського управління водного господарства головним державним інспектором управління нагляду у промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки, Головного управління Держпраці у Херсонській області Юрченком О.М., проведено семінар нараду з промислової безпеки та охорони праці на тему: «Організація безпечного використання робіт в електроустановках».

На семінарі були присутні, начальник відділу енергозбереження та зв’язку, начальник служби з охорони праці, начальники цехів з ремонту електротехнічного обладнання та колекторно-дренажної мережі, електромонтери.

На семінарі було розкрито питання щодо аналізу стану промислової безпеки, охорони праці та травматизму в Україні та Херсонській області.

Розглянуто основні причини нещасних випадків та травматизму на об’єктах енергетики, основні вимоги, щодо забезпечення утримання у безпечному стані електроустановок, організацію безпечного виконання робіт в електроустановках. Також розглядались питання щодо звільнення постраждалого  від дії електроструму та надання першої долікарняної допомоги постраждалому.

Всі розглянуті питання  семінару супроводжувались відеоматеріалами.

Семінар проходив у невимушеній обстановці, у вигляді дискусії.