ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Херсонське облводресурсів проінформувало громадськість про стан виконання заходів з енергозбереження

27.11.2015

26 листопада 2015 року Херсонським обласним управлінням водних ресурсів під час проведення зустрічі з громадськістю проінформовано присутніх з питання виконання заходів з енергозбереження.

На даному засіданні були присутні учасник проекту USAID "ВОДА ДЛЯ АГРОСЕКТОРУ" Аметов Мансур Джимбетович, доктор сільськогосподарських наук, професор Херсонського державного аграрного університету Морозов Олексій Володимирович, кандидат технічних наук, доцент кафедри ГТС, водопостачання і ГІСтехнологійХерсонського державного аграрного університету Волошин Микола Миколайович, представники громадських організацій області .

Учасники заходу зосередили увагу на актуальному питанні, що носить загальнодержавний характер на сьогодні, - це підвищення ефективності використання енергетичних ресурсів шляхом їх раціонального споживання. Адже в зв’язку зі значними витратами паливно-енергетичних ресурсів при експлуатації водогосподарсько-меліоративного комплексу Херсонської області та росту тарифів на електроенергію основним напрямком стабілізації і подальшого розвитку водного господарства є заходи з енергозбереження. В ході зустрічі громадськість отримала детальну інформацію про реалізацію облводресурсів та його підвідомчих організацій заходів з енергоефективності та енергозбереження на водогосподарських об’єктах області.

При проведенні заходу пропозицій та зауважень громадськістю не надавалося. На всі поставлені запитання до виступаючих учасникам зустрічі була надана відповідь.