ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

ВІТАЄМО З 50-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ БАСАЛАЙ ЛІЛІЮ СЕМЕНІВНУ

30.11.2015

Ось уже 16 років працює у Генічеському  управлінні водного господарства Басалай Лілія Семенівна  - провідний інженер-енергетик. Свою трудову діяльність вона розпочала з червня 1999 року  оператором ЕОМ. З 2001 по 2004 роки відпрацювала на посаді провідного бухгалтера.

З 2004 року і по теперішній час Лілія Семенівна працює провідним інженером – енергетиком у Генічеському УВГ.

Лілія Семенівна -  досвідчений, сумлінний, старанний працівник, маючи великий досвід практичної роботи виконує свої  службові обов’язки  на високому професійному рівні, а саме контролює споживання електричної енергії всіма об’єктами Генічеського УВГ, за що у 2013 році була відзначена Грамотою Генічеського управління водного господарства, а у 2014 році отримала Грамоту Генічеської райради.

Крім того, що Лілія Семенівна дисциплінований та добросовісний фахівець, вона ще добрий і чуйний товариш, за що в колективі  управління користується авторитетом і повагою.

Колектив Генічеського управління водного господарства щиро вітає Лілію Семенівну  з Днем народження і бажає їй міцного здоров’я, добробуту, невичерпної енергії та подальшої плідної праці! 

 Злагоди, спокою – Вашому дому, світла і ніжності – Вашій душі.

Хай обминають життєві тривоги, щоби завжди, а не тільки в цей день,

перетиналися Ваші дороги тільки з дорогами добрих людей.

Хай у якому б не були Ви крузі, з ким би життя на шляху не звело –

завжди хай Вас оточують вірні друзі та зігріває родинне тепло!