ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Проведено ремонт на скидному колекторі дренажної мережі в с. Хрестівка

19.11.2015

В Чаплинському управлінні водного господарства на обслуговуванні 13 свердловин вертикального дренажу, які охоплюють 500 га. землі в населених пунктах с. Іванівка і с. Першокостянтинівка., 3 насосні станції горизонтального дренажу, які охоплюють 2704 га. землі в селах Строганівка,  Хрестівка,  Іванівка.

Обслуговуванням і ремонтом дренажних насосних станцій та контроль за рівнями грунтових вод в населених пунктах, де має місце підтоплення,  здійснюють працівники цеху з експлуатації колекторно-дренажної мережі (машиністи дренажних насосних станцій, електромонтери, слюсар-ремонтник).

В 1985 році було введено в експлуатацію горизонтальну дренажну насосну станцію та скидний колектор довжиною 4768 м. в с. Хрестівка, площа дренування складає 140 га.  За час довгострокової експлуатації в зоні з підвищеним вмістом хімічно-активних речовин, труба поржавіла, покрилася корозією, мала численні тріщини, що погіршувало скид дренажної води.

В зв’язку з цим в листопаді місяці поточного року робітниками цеху з експлуатації колекторно-дренажної мережі було проведено зварювальні роботи на сталевому скидному колекторі. Це покращило пропускну здатність в скидному колекторі та сприяло зниженню грунтових вод в селі Хрестівка.