ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Зустріч з громадськістю на тему «Про стан виконання заходів з енергозбереження»

17.11.2015

В умовах постійно зростаючих цін на основні види енергоресурсів питання покращення показників енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів в бюджетних установах, набувають особливої актуальності у зв’язку із нагальною необхідністю економії бюджетних коштів.

Так  26 листопада 2015 р. о 10 годині Херсонське обласне управління водних ресурсів організовуєзустріч з громадськістю на тему «Про стан виконання заходів з енергозбереження».

До участі у заході запрошуються сільгосптоваровиробники області, представники громадських організацій, представники Департаменту економічного розвитку та торгівлі Херсонської облдержадміністрації.

Для участі у зустрічі необхідно зареєструватися за телефоном: (0552) 46 04 56, або надіслати електронне повідомлення на e-mail: vodgosp@ukrcom.kherson.ua з поміткою "Для участі у зустрічі з громадськістю".

Для реєстрації потенційним учасникам заходу необхідно повідомити наступну інформацію:

- ПІБ учасника;

- контактний номер телефону або електронної пошти для зворотного зв'язку;

- зміст запитання або тема виступу на засіданні.

Місце проведення заходу: м. Херсон, вул. 21 Січня, 37.

Для проходу до приміщенняоблводресурсів при собі потрібно мати документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України, водійське посвідчення, військовий квиток тощо).

Для отримання додаткової інформації звертайтеся до контактної особи: Предейн Ірина, фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою, тел.: (0552) 46 04 56, е-mail: vodgosp@ukrcom.kherson.ua.