ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Про проведення протипожежного тренування у Новотроїцькому УВГ

16.11.2015

16 листопада 2015 року співробітники Новотроїцького РС ГУ ДСНС взяли участь у   протипожежному тренуванні Новотроїцького управління водного господарства, темою якого є порушення з причини пожежі режиму роботи об’єкта .

При проведенні протипожежного тренування було  відпрацьовано навички персоналу з організації гасіння пожежі на початковому етапі із застосуванням первинних засобів пожежогасіння, надання першої невідкладної медичної допомоги потерпілим та проведення евакуації при пожежі, взаємодії з пожежно-рятувальним підрозділом смт.Новотроїцьке та підрозділом екстреної медичної допомоги.  При проведенні тренування було передбачено навчальні цілі, час і місце тренування, склад учасників,  визначення засобів зв’язку.

Керівництво, організація та проведення протипожежних тренувань було покладено на начальника служби охорони праці Новотроїцького управління водного господарства Володимира Миколайовича Литвинова. 

При  імітуванні умовної пожежі, оголошення ввідних для персоналу, було вжито заходів щодо попередження помилкових дій будь-якого учасника тренування, які можуть призвести до нещасного випадку, аварії, пошкодження обладнання або порушення технологічного процесу, з працівниками було проведено протипожежний інструктаж.

Тренування пройшли успішно, дії працівників під час тренування були злагодженими та доцільними,  якість проведення протипожежного тренування на задовільному рівні.