ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

ВІТАЄМО з 65-ти річчям ХОЛОДНЯК Тетяну Вячеславівну

16.11.2015

Холодняк Тетяна Вячеславівна народилася в мальовничому селі Червоний Перекоп Каховського району Херсонської області.  Розпочала свою трудову діяльність з 1973 року монтажником Пересувної механізованої колони №86 управління «Укрводбуд». З 1974 року по 1978 рік працювала на посаді інженера – гідрометра в Богданівському управлінні експлуатації зрошувальних систем.

З 1978 року по теперішній час Тетяна Вячеславівна працює в Каховському міжрайонному управлінні водного господарства на посаді інженера-диспетчера, інженера, провідного інженера відділу водокористування, а з 1988 року – начальником відділу водокористування.

Холодняк Тетяна Вячеславівна свої функціональні обов’язки   виконує з творчим підходом, зарекомендувала себе здібним, енергійним, компетентним працівником. Професійна інженерна підготовка в поєднанні з практичними навиками дають їй змогу виконувати  службові обов’язки  на високому професійному рівні.

Вона постійно проводить контроль якості роботи дощувальних машин, а саме:

- відповідність розстановки дощувальних апаратів до схеми розстановки;

- рівномірність та інтенсивність  дощування;

- відповідність поливних норм до заявлених;

- раціональне використання зрошувальної води;

- гідрогеолого - меліоративний стан навколо гідрантів.

Під її керівництвом проводяться  заміри фактичних  витрат води дощувальних машин  сільгосптоваровиробників і краплинного зрошення та відповідність цих витрат  до заявлених.

Холодняк Тетяна Вячеславівна постійно співпрацює з науково-дослідним інститутом Гідротехніки і меліорації України в частині водообліку та водорозподілу. Вносить пропозиції щодо впровадження сучасних наукових розробок у сфері управління водогосподарсько – меліоративним комплексом району. 

Тетяна Вячеславівна докладає значних зусиль щодо впровадження заходів направлених на ліквідацію непродуктивних втрат води при її транспортуванні  до точок водовиділу.

 Постійно працює над підвищенням свого професійного рівня, вивчаючи нову спеціальну  літературу. Набула, окрім технічних знань, знання щодо основ водного законодавства з питань меліорації земель та водогосподарської діяльності.

Завдяки оперативній роботі Тетяни Вячеславівни Холодняк, договірна кампанія з надання послуг з подачі води на зрошення проводиться на високому рівні. 

Тетяна Вячеславівна веде активну  роботу з сільгосптоваровиробниками і це  сприяє тому, що управління  щорічно  досягає високих результатів по високоефективному використанню зрошуваних земель району.  

Досвід та наполегливість в роботі Холодняк Тетяни Вячеславівни додали   вагомий внесок в  щорічне підвищення обсягів та якості послуг з подачі води на зрошення, перевиконання  завдань за  основними показниками в цілому  по управлінню, впровадження нових передових технологій в експлуатації водогоподарського комплексу Каховського району.

Віддзначена:

ПодякамиКаховського управління - 1976, 1977, 1978, 1984 рр.;

ПочеснимиграмотамиКаховського управління-1975, 1984,1986,1988, 2007 рр.;

Ціннимиподарункамиуправління - 1990 , 1999 рр.; 

ГрамотоюКаховської райдержадміністрації - 2003р.;

ГрамотоюХерсонського облводгоспу -  2004 р.;

Грамотою Херсонської облдержадміністрації – 2008 р.;

Подякою Державного агентства водних ресурсів України- 2011 р.

Колектив Херсонського облводресурсів та Каховського МУВГ вітає Тетяну Вячеславівну з днем народження і бажає оптимізму, залишатись відданою своїй справі і , звичайно, здоров’я, щастя, добробуту, творчих успіхів, сімейного затишку і активного довголіття.