ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

У Новотроїцькому УВГ успішно завершено поливний сезон 2015 року

06.11.2015

На початку поливного сезону 2015 року у Новотроїцькому управлінні водного господарства була проведена робота з землевласниками та користувачами меліорованих угідь в напрямку відновлення роботи та утримання меліоративних систем.

У березні поточного року в управлінні проведено нараду з сільгоспвиробниками району, на якій піднімалось питання щодо стану підготовки та ефективного використання меліорованих земель, укладання протоколів намірів та договорів на подачу води для поливу сільгоспкультур. 

Це дало позитивний результат під час цьогорічної поливної компанії. Тільки у 2015 року в районі відновлено зрошувальні системи на площі 569 га у ТОВ «Лана Подове», ПП «Арм Агро», ФГ «Агро-арій», ФГ «Колос», ТОВ «Ясна Поляна», ТОВ «Степленд Україна». Відновлення та ремонт трубопроводу відбувся за фінансової підтримки таких сільгоспвиробників  як ТОВ «Айленд», ТОВ «Отрада Агро», ТОВ «Таврійське», ТОВ аф «Сиваш», ТОВ «Світанок», ДП «Альфа Фарм», ПП «Промінь», ПОСП «Світлана», СТОВ «Аграрник»

У 2015 році Новотроїцьким УВГ укладено 192 договори з подачі води на зрошення. Станом на 01.11.2015 поливний сезон в управлінні закінчено.

Наразі в управлінні розпочато роботи по підготовці до майбутнього поливного сезону 2016.