ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Відбувся Водний форум 2015

12.10.2015

08 - 09 жовтня 2015 року начальник Херсонського обласного управління водних ресурсів Єгор Коваленко прийняв участь у Водному форумі 2015, який відбувся на базі Національного університету водного господарства та природокористування у м. Рівно.

Під час форуму пройшли наукові слухання на тему «Актуальні проблеми використання і перспективи розвитку водного господарства». З промовами виступили ректор Національного університету водного господарства та природокористування Мошинський В.С., директор ННІВГП Хлапук М.М., проректор з наукової роботи Савіна Н.Б., голова Всеукраїнської громадської організації «Товариство меліораторів та водогосподарників України» Сташук В.А. та герой України Поташник С.Є. Наукові слухання проводилися в шести секціях.

Секція 1. Гідротехніка: проектування, будівництво, відновлення, експлуатація та дослідження гідротехнічних споруд.

Секція 2. Гідромеліорація: проектування, будівництво, відновлення, експлуатація та дослідження гідромеліоративних мереж та споруд».

Секція 3. Гідроенегетика: проектування, будівництво, відновлення, експлуатація та дослідження гідроенергетичних об’єктів і систем».

Секція 4. Проблеми збереження, охорони і використання водних ресурсів. Гідроекологічні ризики.

Секція 5. Екологічні проблеми функціонування водогосподарських об’єктів і прилеглих до них земель.

Секція 6. Економіко-правові аспекти функціонування водогосподарських систем.

У засіданнях секцій приймали участь гості з Львівського національного аграрного університету, Тернопільського національного економічного університету, Херсонського державного аграрного університету, Київського Національного університету ім. Т.Г.Шевченка, Івано-Франківського національного технічного університету,  Укргідроенерго, Укргідропроекту, Дністровської ГАЕС, Управління будівництва Хмельницької АЕС, іноземні гості.

Учасники обмінялися досвідом та ознайомилися з результатами сучасних досліджень у галузі водогосподарського будівництва та раціонального використання водних ресурсів.