ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Консервація насосно-силового обладнання Чаплинського УВГ

27.10.2015

Після закінчення поливного сезону енергетична служба Чаплинського управління водного господарства почала підготовку насосних станцій зрошення до поливного періоду 2016 року.

Всі роботи по ремонту обладнання насосних станцій управління виконує власними силами, без залучення підрядних організацій, фахівцями та робітниками енергетичної служби, згідно нормативних вимог до ремонту й відновлення насосно-силового обладнання. Також проведено дефектовку та складені дефектні акти щодо потреби  запасних частин та матеріалів для ремонту насосних станцій. Запчастини та матеріали придбано для виконання ремонтних робіт.

Планується просичення лаком 20 шт. електродвигунів насосних станцій на базі  цеху «Електроремонт» з метою  збільшення строку служби та надійності їх роботи.

На даний час виконуються роботи по консервації насосних станцій зрошення. При виконанні робіт з консервації ремонтний персонал дотримується правил  безпечної експлуатації в електроустановках споживачів, техніки безпеки і безпеки з охорони праці.