ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Вітаємо з Ювілеєм!

23.09.2015

23 вересня 2015 року виповнюється 50 років провідному хіміку лабораторії Ланіній Ірині Олександрівні.

Свою трудову діяльність вона розпочала у 1987 році після навчання в Сімферопольському держуніверситеті лаборантом 4 розряду Каховської гідрогеолого-меліоративної експедиції. Потім працювала інженером з маркетингу малого підприємства „Ларегат”. З 2000 року Ірина Олександрівна працює в Каховській гідрогеолого-меліоративній експедиції послідовно: інженером-хіміком, а з 2008 року провідним хіміком.

Ірина Олександрівна – досвідчений, сумлінний, старанний працівник, маючи великий досвід практичної роботи успішно виконує виробничі завдання з визначення хімічного складу водних витяжок з ґрунтів, визначення показників якості іригаційних, ґрунтових, поверхневих, дренажно-скидних та стічних вод. Наряду з виконанням своїх обов’язків веде роботу по метрологічному забезпеченню виробництва.

Дисциплінована та добросовісна робітниця, добрий і чуйний товариш, за що в колективі експедиції користується авторитетом і повагою.

Ірина Олександрівна неодноразово нагороджувалась Почесними грамотами, їй виносились Подяки.

Колектив Херсонського облводресурсів та Каховської гідрогеолого-меліоративної експедиції вітає Вас, Ірино Олександрівно, з 50-річчям від дня народження та бажає Вам здоров’я, успіху в роботі, добробуту, невичерпної енергії та родинного затишку.