ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Про ямковий ремонт доріг вздовж розподільчих каналів Новотроїцького УВГ

22.09.2015

У вересні поточного року Новотроїцьке управління водного господарства розпочало комплекс робіт з ямкового ремонту транспортно-експлуатаційних доріг вздовж розподільчих каналів.   

Утримання доріг відповідальний і трудомісткий процес, який вимагає наявності спеціалізованої дорожньої техніки і кваліфікованих робітників. Для виконання ремонту дороги від ПК (пікет) 270 по ПК175 каналу Р-5 було задіяно послуги підрядника, який горячим асфальтобетоном залив ями та вибоїни на дорожньому покритті протяжністю 9,5 км.

З яких би надстійкіх і міцних сучасних матеріалів не було б виготовлено дорожнє покриття, з часом, під впливом інтенсивного дорожнього руху, негативного впливу погодньо-кліматичних умов та ряду інших факторів, вона починає руйнуватися, і втрачає свої колишні споживчі властивості, внаслідок чого знижується загальна ефективність і безпека дороги. Тому в управлінні було прийнято рішення значну частину ремонтів робити власними силами. Для цього були задіяні робітники та техніка Новотроїцьїцької експлуатаційної дільниці. Завдяки їх трудомісткій роботі, але досить простим операціям, у тижневий термін було відремонтовано при використанні щебню та нового ремонтного матеріалу - емульсії бітумної дорожньої катіонної – дорогу відстанню 7,7 км від ПК 659 по ПК 582 по каналу Р-2.

Також було засипано та відремонтовано величезну вибоїну на дорозі каналу Р-5-2 біля насосної станції №6 Чкалівської експлуатаційної дільниці, де в процесі були задіяні і працівники цієї дільниці.

Незалежно від призначення і розташування доріг їх ремонт і утримання це, як правило, регулярне періодичне обслуговування заздалегідь визначеним графіком. Новотроїцьке УВГ планує такі роботи проводити і у жовтні поточного року.