ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

У Новотроїцькому районі відновлено природне джерело

14.09.2015

Новотроїцьке управління водного господарства активно веде роботу по облаштуванню природних водних джерел, намагаючись запобігти їх зникненню і сподіваючись привернути увагу суспільства до проблеми водних ресурсів.
Серед екологічних проблем, з якими зараз зіткнулвся наш район, гостро стоїть питання забезпечення населення питною водою. Перш за все, це обумовлено недостатньою забезпеченістю країни водними ресурсами, а з іншого боку - низьким рівнем екологічної свідомості нашого суспільства, що призвело до значного забруднення поверхневих і підземних джерел водопостачання.
Відновлення природних джерел, за переконанням працівників Новотроїцького управління водного господарства, - один із перших кроків у напрямку вирішення проблем водних ресурсів району.
Тому, фахівці відділу водних ресурсів та інформаційно-дорадчого центру управління водного господарства в районі урочища Сиваської селищної ради віднайшли джерельце, що ледь жевріло серед купи сміття і густої рослинності. За словами начальника відділу Бориса Капустіна, цілий день, 04 вересня цього року, спеціалісти відділу розчищали від забруднення територію. Прибрали та вивезли сміття, різний непотріб. Розчистили виток джерельця від мулу. Висадили два десятки саджанців декоративних кущів та дерев. Потім облаштували прилеглу територію, щоб подорожні могли без перепон зійти до джерельця і насолодитися його прохолодою. Обгородили устя витоку, установили стіл та лавки.
Сподіваємося, що тепер місцеві жителі та мешканці навколишніх сіл будуть доглядати за оновленою територією джерела та споживати чисту джерельну воду.