ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВІДНОВЛЕНО ТА ОБЛАШТОВАНО 70 ПРИРОДНИХ ВОДНИХ ДЖЕРЕЛА

15.09.2015

З метою активізації та підвищення рівня якості санітарного стану річок та водойм, забезпечення умов раціонального використання водних ресурсів, вдосконалення еколого-просвітницької роботи з питань охорони водних ресурсів Херсонське обласне управління водних ресурсів активно забезпечує участь у заходах з впорядкування і благоустрою територій. Особлива увага приділяється розчищенню та упорядкуванню водних джерел, прибережних захисних смуг, очищенню від сміття берегів річок, озер.

Починаючи з 2007 року, відповідно до плану – графіку відновлення природних водних джерел, облводресурсів та його підвідомчими організаціями проводиться відповідна робота, і на сьогодні відновлено та облаштовано 70 природних джерел (50– відновлено, 20 – облаштовано). 

Планом 2015 року передбачено облаштувати 3 водних джерел в зоні діяльності Приморського УВГ, Бериславського МУВГ, Новотроїцького УВГ. За 8 місяців  поточного року виконано благоустрій 10 природних джерел та відновлено 2 джерела, а саме:

- Приморського УВГ – винайдено та відновлено джерело, яке знаходиться в березовому гаї Гладківського лісництва Голопристанського району,

-  Бериславським МУВГ -  відновлена криниця на території ставків ТОВ «Сатурн і Ко» в Шиловій балці.

По благоустрою джерел виконуються роботи Чаплинським УВГ, Каланчацьким УВГ, Каховським МУВГ, Новотроїцьким УВГ, Іванівським МУВГ, Горностаївським МУВГ, Скадовським УВГ.