ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Вітаємо з Ювілеєм!

30.07.2015

ВІТАЄМО з 55-ти річчям ЯРОШЕНКО Ірину Михайлівну, яке вона відзначила 30 липня 2015 року !

Ось вже 31 рік працює в Каховському міжрайонному управлінні водного господарства Ярошенко Ірина Михайлівна – начальник відділу експлуатації водогосподарських систем. Свою трудову діяльність Ірина Михайлівна розпочала з вересня 1984 року, де і працює по теперішній час. За цей період вона працювала на посаді інженера-диспетчера, старшого інженера-гідротехніка, старшого інженера проектно-кошторисної групи, інженера 1 категорії планово-виробничого відділу.

З 1997 року вона обіймає посаду начальника відділу експлуатації водогосподарських систем управління.

Під керівництвом Ірини Михайлівни належно організована діяльність експлуатаційного персоналу управління. Завдяки її наполегливості та творчому підходу щорічно поліпшується естетичний стан об’єктів управління. Всі роботи спрямовані на вдосконалення методів та технологій експлуатації об’єктів міжгосподарських систем, збереження їх цілісності та утримання в робочому стані.

Ірина Михайлівна постійно співпрацює зі спеціалістами управління агропромислового розвитку Каховської районної державної адміністрації, Каховської районної ради, надає практичну допомогу сільгосптоваровиробниками, до вирішення виробничих питань підходить творчо і оперативно.

          Весь колектив дуже шанує і цінує цю яскраву особистість.

         Колектив Херсонського облводресурсів та Каховського МУВГ вітає Ірину Михайлівну з днем народження та бажає міцного здоров’я, щастя, достатку та родинного затишку.