ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

З громадськістю обговорили питання щодо підвищення ефективності використання зрошуваних земель Херсонської області

03.08.2015

31 липня 2015 року Херсонським обласним управлінням водних ресурсів під час проведення зустрічі з громадськістю проінформовано присутніх з питання підвищення ефективності використання зрошуваних земель в Херсонській області.

На даному засіданні були присутні Брагінець Ігор Васильович - Генеральний директор ПСП «Альфа-Агро» Чаплинського району, голова об'єднання Аграрного Союзу України в Херсонській області; Ідоятов Володимир Аршидинович - Голова Херсонської обласної організації Всеукраїнської екологічної ліги; Ліпков Олексій Вікторович – регіональний представник Інституту розвитку аграрних ринків у Херсонській області; Шульга Іван Дмитрович - віце-президент групи компаній «Агрофьюжн»; Хуснутдінов Денис – начальник відділу меліорації компанії «Агрофьюжн»; фахівці облводресурсів та представники засобів масової інформації.

Учасники заходу зосередили увагу на актуальному питанні, що носить загальнодержавний характер на сьогодні, - це підвищення ефективності використання зрошення на Півдні України. Адже ефективне використання зрошуваної землі зміцнює рівень продовольчої безпеки країни шляхом отримання високих і стабільних врожаїв сільськогосподарських культур. Тому сьогодні виникає необхідність подальшого розвитку зрошення на Херсонщині, що, в перщу чергу, потребуєвирішення низки питань на законодавчому і виконавчому рівнях.

В ході зустрічі громадськість отримала багато інформації про сучасний стан зрошуваних земель Херсонської області та про першочергові питання, які сьогодні вирішуються для підвищення ефективності використання зрошуваних земель Херсонської області.

При проведенні заходу пропозицій та зауважень громадськістю не надавалося. На всі поставлені запитання до виступаючих учасникам зустрічі була надана відповідь.