ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

На Херсонщині проходять заходи з нагоди Дня Конституції

26.06.2015

Сьогодні, 26 червня 2015 року, на Площі Свободи біля пам’ятного постаменту Небесній Сотні відбулися урочистості з нагоди відзначення 19-ї річниці Конституції України.

В заході взяли участь керівництво області, представники громадських та релігійних організацій, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, учнівська молодь та мешканці міста.

З вітальним словом до присутніх звернулася перший заступник голови обласної адміністрації Валентина Січова, яка зауважила, що автором першої Конституції в світі був наш співвітчизник – українець Пилип Орлик.

«Для того, щоб ми мали величаву державу, нам необхідно усвідомити, що Конституція – це найголовніший документ для суспільного життя. Нам потрібно вивчити цей документ та навчитись користуватись ним в повсякденному житті», - наголосила Валентина Січова.

Вона подякувала усім небайдужим херсонцям, які переймаються долею держави та побажала всім присутнім мирного неба і звичайного людського щастя.

Учасники заходу поклали  квіти до постаменту Небесній Сотні.
Довідка. День Конституції України – державне свято нашої держави. Святкується щорічно 28 червня на честь прийняття Конституції України в 1996 році.

Прийняття Основного Закону знаменувало остаточне завершення юридичного оформлення держави Україна, стало величним виявом волі українського народу жити у власній суверенній державі, визначило вектор цивілізаційного розвитку українського суспільства.

www.khoda.gov.ua/ua/news