Про роботу абонентської служби Іванівського міжрайонного управління водного гоcподарства

20.01.2017

Згідно рішення XXXVIII сесії Іванівської селищної ради VІІ скликання від 21 жовтня 2014 року № 516 «Про передачу водопровідної мережі селища в оперативне управління Іванівському міжрайонному управлінню водного господарства», вирішили передати в оперативне управління Іванівському міжрайонному управлінню водного господарства з 01 листопада 2014 року водопровідну мережу селища протяжністю 52 км, балансовою вартістю – 970475,00 грн. з метою подачі питної води споживачам.
Відповідно до штатного розпису по спеціальному фонду було затверджено абонентську службу в кількості  шести одиниць. З 15 вересня 2014 року створено абонентську службу управління, яка забезпечує своєчасне нарахування абонентської плати за питну воду та доставку платіжних документів населенню та підприємствам смт. Іванівки, сільським комунальним підприємствам.  Керується в своїй роботі Постановами КМУ від 21.07.2005 року №630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», від 04.06.2015 року №389 «Про затвердження Порядку надання пільг окремими категоріями громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім»ї», Заканом України «Про питну воду та питне водопостачання» та іншими нормативно правовими документами.
Згідно рішення виконавчого комітету Іванівської селищної ради від 14 жовтня 2015 року № 68 «Про затвердження тарифу на спожиту питну воду на території селища» Затверджено тариф на спожиту холодну воду в розмірі 5,55 грн за 1 м³ для всіх споживачів.
Заключені договори про надання послуг з постачання холодної води з 1654 абонентами серед населення, також 17 договорів з бюджетними організаціями та 34 договори з госпрозрахунковими організаціями.
Служба контролює сплату заборгованості серед споживачів за надані послуги, та надає інформацію до юридичного відділу щодо кількості боржників для проведення роботи з ними по претензіям та попередженням.
Контролери водопровідного господарства здійснюють зняття показань водяних лічильників абонентів смт. Іванівка, проводять роз’яснювальну роботу серед населення стосовно змін в нарахуванні оплати за надані послуги.
Організовує проведення перерахунку платежів за житлово-комунальні послуги у випадку:
- зміни тарифів на житлово-комунальні послуги;
- тимчасової відсутності споживача за місцем проживання за умови пред’явлення ним необхідних документів;
- введення додаткових пільг або їх скасування;
- у випадку зміни розміру субсидії.

Контролери  абонентської служби ІМУВГ проводять аналіз терміну дій надання пільг населенню Іванівки.

 

 

 

 

 

 

 

Контролери абонентської служби ІМУВГ реєструють заяви населення Іванівки щодо зміни в нарахуванні плати за спожиті послуги.

 

 

 

 

 

 

Провідний інженер гідротехник проводить заключення договорів з державними установами та госпрозрахунковими організаціями.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бухгалтер ІІ категорії проводить внесення до програми 1С:бухгалтерія сум субсидій уповноважених власників, яким призначеновідшкодування виплат на опалту житлово-комунальних послуг.