Про підготовку водогосподарсько-меліоративного комплексу Новотроїцької експлуатаційної дільниці до роботи у 2017 році

19.01.2017

З метою вчасної підготовки водогосподарсько-меліоративного комплексу Новотроїцької експлуатаційної дільниці до роботи у 2017 році вживаються заходи щодо забезпечення працездатності та збереження державних меліоративних фондів. Протягом підготовчого періоду проводяться ремонтно-відновлювальні роботи об’єктів інженерної інфраструктури та ремонт насосно-силового обладнання, що в свою чергу забезпечить сталу роботу насосних станцій (начальник дільниці Клименко Анатолій Степанович).
Підготовлено в повному складі фільтруючі касети водозаборів насосних станцій зрошення до майбутнього поливного періоду. Ремонтною бригадою експлуатаційної дільниці відремонтовано 12 касет, які вже були у вжитку. Зварювальні роботи якісно та своєчасно виконано на базі дільниці електрогазозварником Чудаком Сергієм Миколайовичем. Також виготовлено 10 нових фільтруючих касет. Ці касети засипані новим щебнем і установлені на водозаборах 9 насосних станцій. Інші 86 касет пересіяні, очищені від мулу і готові до роботи. На ремонт та виготовлення нових фільтруючих касет затрачено 3187 кілограмів металу.
Особлива увага приділяється ремонтним роботам насосно-силового обладнання насосних станцій, а саме насосам. Бригадою електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування Новотроїцької експлуатаційної дільниці (керівник - начальник насосної станції Осипенко Валентин Володимирович) відремонтовано на сьогодні 30 вакуумних насосів та проведено капітальний ремонт 6 основних насосів на НС №33 по каналу Р-2.
Технічний догляд за меліоративною системою, гідротехнічними спорудами, насосними станціями дільниці здійснюють працівники, що безпосередньо виконують роботи з технічної експлуатації системи: оглядачі, машиністи насосних установок, які мають спеціальну підготовку і відповідають за технічно справний стан закріплених за ними споруд, агрегатів та системи в цілому.