На Херсонщині співробітники поліції виявили факт розкрадання труб діючої меліоративної системи

10.01.2017

Працівники Білозерського відділення поліції затримали двох зловмисників, які вирізали і продали 10 метрів труби діючої меліоративної системи. За підрахунками сума збитків, завданих діями затриманих, оцінюється в 85 тисяч гривень.
Повідомлення про крадіжку 10 метрів труби діаметром 1 метр поблизу смт.Білозерка надійшло до відділення поліції 05 січня 2017 року. Через 16 годин поліцейські встановили і затримали підозрюваних зловмисників. Швидкому розкриттю злочину значно посприяла злагоджена робота співробітників районної поліції.
Двоє інспекторів групи швидкого реагування згадали, що три дні тому вони перевіряли автомобіль «Москвич» з причепом без номерних знаків. Тоді водій, який живе в сусідньому населеному пункті, пояснив, що в причепі перевозить худобу на продаж. Але під час огляду причепа поліцейські виявили в ньому фрагменти, які залишаються після різання металу.
Оперативні співробітники вирішили перевірити чоловіка на причетність до крадіжки труби. Водій відразу занервував, коли побачив поліцейських. Під час огляду домоволодіння чоловіка співробітники поліції у дворі виявили причіп з залишками залізної труби.
Як розповів начальник Білозерського відділення поліції Андрій Третяк, 26-річний чоловік зізнався, що разом з 30-річним товаришем вирізали 10 метрів труби для меліорації, на місці її розрізали на частини і потім продали. Обидва чоловіки раніше судимі за майнові злочини. Вони вже давно спланували крадіжку і спеціально вибрали ділянку поля, що не охороняється.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.185 Кримінального кодексу України «Крадіжка» (карається арештом на строк від трьох до шести місяців або обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той досудове розслідування.
Джерело:Національна поліція Херсонської області