Не зупиняємося на досягнутому, активно вчимося, переймаємо досвід і освоюємо нові передові технології

08.05.2019

Ми ніколи не зупиняємося на досягнутому, активно вчимося, переймаємо досвід і освоюємо нові передові технології.

Вчора начальник Басейнового управління водних ресурсів нижнього Дніпра Ігор Андрієнко відвідав сучасну лабораторію TERRALAB ім. професора І.Гоголева. Основною метою візиту був обмін досвідом з питань здійснення моніторингу поверхневих вод.

За словами керівника підприємства, дана лабораторія дотримується всіх міжнародних стандартів, має кваліфікований персонал та найсучасніше обладнання. ТерраЛаб приймає участь у міжнародній програмі контролю якості аналізів Magruder.

Довідково: ця програма діє з 1922 року і є однією з найавторитетніших у світі.

Під час обговорення Ігор Андрієнко зазначив, що Басейнове управління водних ресурсів нижнього Дніпра подали заявку на участь в інвестиційному проекті «Чорноморський басейн 2014-2020», координатором якого виступає Туреччина.

Загальна мета проекту – сприяння координації охорони навколишнього середовища та спільне скорочення забруднення річок Чорноморського басейну, покращення спільного екологічного моніторингу та наявність трансграничних даних та інформації про екологічний моніторинг у басейні Чорного моря.

Кінцевим результатом візиту було обговорення можливості успішного співробітництва в питаннях здійснення моніторингу поверхневих вод та контролю показників якості води.