ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Херсонське облводресурсів взяло участь в організації та проведенні 4-го Міжнародного екологічного форуму «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета»

17.09.2012

Провідні вітчизняні та закордонні вчені, управлінці та підприємці протягом двох днів ділилися поглядами і набутим досвідом – як розв’язати актуальні екологічні проблеми та захищати навколишнє середовище.

13-14 вересня 2012 року у м. Херсоні пройшов 4-й Міжнародний екологічний форум «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета». Організаторами Форуму виступили Херсонське обласне управління водних ресурсів спільно з Херсонською Торгово-промисловою палатою та Державним управлінням охорони природного середовища в Херсонській області.
Як зазначають представники одного з організаторів заходу - Херсонської Торгово-промислової палати - цьогорічний форум – відрізняється від попередніх. Його формат змінився. Пленарна частина та основні секції – саме ці заходи 4-го Міжнародного екологічного форуму наразі відбулися на базі херсонських вишів: Херсонського державного аграрного університету та Херсонського державного університету.
У перший день міжнародного заходу спільно з Гданським Фондом Води (Польща) для підприємств та установ, які займаються водопостачанням та водовідведенням, санітарним наглядом було проведено семінар на тему «Управління водними ресурсами та стічними водами».
Традиційно вже декілька років поспіль Форум став ефективним дискусійним майданчиком для обміну досвідом з питань раціонального використання природних ресурсів, пошуку шляхів вирішення проблем охорони навколишнього середовища, зміцнення екологічної безпеки регіону, формування екологічної свідомості та екологічної культури. Так, за участі провідних експертів у природоохоронній галузі, представників органів влади, бізнесу, міжнародних організацій, іноземних держав, науково-дослідних та вищих навчальних закладів, а також громадських екологічних організацій під час Форуму відбулись пленарні засідання, проведені засідання «круглих столів», дискусійних клубів, практичних семінарів, виставок та конкурсів, презентовані громадські екологічні проекти та ініціативи.
Міжнародний екологічний форум «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета», що відбувається четвертий рік поспіль, дає можливість представникам громадськості, вчених та ділових кіл, які зорієнтовані на пошуки відповідей, не тільки поділитись своїм розумінням екологічних проблем, але і розробити стратегію розвитку суспільства по відношенню до природи.