ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Херсонщину з робочим візитом відвідала делегація представників бізнесу Об’єднаних Арабських Еміратів

03.02.2011

01 та 02 лютого 2011 року делегація представників бізнесу Об’єднаних Арабських Еміратів з робочим візитом перебувала у Херсонській області.
До складу делегації увійшли головний операційний директор кампанії «Аgtha» Іліас Ассімакопаулос, Віце-президент корпорації «Abu Dhabi Basic Industries» Ахмед Ел Бcат, генеральний менеджер кампанії «Grand Mils for flower & Animal Feed» Еммануіл Трігконіс та представник кампанії «Grand Mils» Абдулрахман Алхашмі.
У рамках програми візиту було проведено зустрічі з головою обласної державної адміністрації Миколою Костяком, під час яких було обговорено наміри щодо співпраці в питаннях торгово-економічних відносин, розглядалися шляхи розвитку співробітництва у сфері сільського господарства: закупівля зернових культур та оренда сільськогосподарських об'єктів і земельних ділянок.
Під час зустрічі голова обласної державної адміністрації Микола Костяк розповів гостям про досягнення в сільськогосподарській галузі області та запропонував можливі шляхи подальшої співпраці.
Більш детально ознайомитися з сільськогосподарським потенціалом області делегація мала змогу під час засідання за «круглим столом» з представниками бізнесу Херсонської області, яке відбулося 02 лютого у Морському культурному центрі ХМТП.
Під час засідання відбувся обмін інформацією про економічний потенціал Херсонщини, обговорено деякі питання співпраці. Свою продукцію презентували провідні сільськогосподарські підприємства області, зокрема, ВАТ «Данон Дніпро», ЗАТ «Чумак», ТК «Інагро», Асоціація підприємств «Овочі України», Інститут південного овочівництва і баштанництва та інші.